Környezetvédelmi mérnök/koordinátor
Göd

Védd a környezetet! Pályakezdőket is várunk! Hivatkozási szám WHCSZ10419

Göd Vissza Környezetvédelmi mérnök/koordinátor Védd a környezetet! Pályakezdőket is várunk! Hivatkozási szám WHCSZ10419

Világhírű elektronikai cikkeket gyártó partnerünk részére KÖRNYEZETVÉDELMI MÉRNÖK/KOORDINÁTOR pozícióba keresünk munkatársat ANGOL nyelvtudással.

Feladatok

  • Környezetvédelmi (EHS) feladatok végrehajtása
  • Alvállalkozók környezetvédelmi szempontú ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a környezetvédelmi hatóságokkal, engedélyeztetés
  • Jogszabályok változásának nyomon követése
  • Környezetvédelmi oktatások készítése, képzések megtartása
  • Környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatás (hulladékgazdálkodás, levegőtisztaság, vízminőség)
  • Környezetvédelmi mérések megszervezése
  • Riportok, kimutatások elkészítése

Elvárások

  • Környezetmérnök végzettség vagy felsőfokú természettudományi /műszaki végzettség, vagy középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelven ismerete írásban és szóban
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • MS Office programok ismerete
  • Határozott személyiség
  • Kiváló szervezőképesség
  • ANGOL nyelvű önéletrajz szükséges

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Oktatások, képzések
  • Ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben