Laboratóriumi asszisztens (kémiai labor)
Veszprém

400 MÁRKA ÉRTÉKESÍTÉSE TÖBB MINT 190 ORSZÁGBAN! Hivatkozási szám WHC013122

Veszprém Vissza Laboratóriumi asszisztens (kémiai labor) 400 MÁRKA ÉRTÉKESÍTÉSE TÖBB MINT 190 ORSZÁGBAN! Hivatkozási szám WHC013122

Veszprémi jégkrémgyártó partnerünk számára keresünk Laboratóriumi asszisztens (kémia labor) pozícióba munkatársakat

Feladatok

  • Mintavételezés kémiai , mikrob. vizsgálatokhoz
  • Kémiai vizsgálatok elvégzése, értékelése
  • Mikrobiológiai vizsgálatok előkészítése (streilezés, autoklávozás)
  • Mikrobiológiai vizsgálatok végzése és a zárolás-felszabadítási tevékenység elvégzése
  • Higiénikusi tevékenység segítése (anyagfeldolgozás)
  • A minőségbiztosítási folyamatleírásokban előírt tevékenységek elvégzése
  • SAP-QM-ben eredmények rögzítése
  • Kalibrálási tevékenység végzése

Elvárások

  • Vegyésztechnikus, vagy mérnöki végzettség
  • Analitikai vizsgálatokban való jártasság
  • Teljes munkaidő, 2 műszakos munkarend vállalása
  • Hétvége vállalása (havonta 1-2 alkalommal)
  • Számítógépes ismere

Ajánlatunk

  • Havi alapbéres fizetés
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Bónusz a gyári eredménytől függően
  • Saját állományba történő felvétel
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Havonta jégkrém juttatás
  • Vállalati buszjáratok
  • Munkába járás támogatása