Logisztikai koordinátor angol és német nyelvtudással
Sopron

Hivatkozási szám WHCSZ11618

Sopron Vissza Logisztikai koordinátor angol és német nyelvtudással Hivatkozási szám WHCSZ11618

Soproni piacvezető gyártópartnerünk részére keresünk angol és német nyelven beszélő Logisztikai koordinátort, aki a nemzetközi Global Order Fulfillment csapat tagjaként meghatározó szerepet vállal a vállalat készáru ellátásának optimális működtetésében.

Feladatok

  • Készáru és pótalkatrész rendelések kezelése és a szállítmányok megtervezése
  • Megrendelések kezelése, rögzítése, és visszaigazolása
  • Belső és külső vevői rendelések nyomon követése és kezelése
  • Szállítási határidők nyomon követése, rakodási dátumok meghatározása
  • Szállítmányok összeállítása
  • Rendelésekkel kapcsolatos változtatási kérések kezelése
  • Szállítmányok fuvarokmányainak előkészítése (CMR, EKAER, Loading list, Delivery note)
  • Vámoláshoz szükséges dokumentumok előkészítése
  • Kimutatások, riportok készítéséhez szükséges adatok szolgáltatása

Elvárások

  • Logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos német valamint angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Képesség és nyitottság új logisztikai folyamatok megismerésére és azok SAP rendszerben történő továbbfejlesztésére
  • Kiváló együttműködési és kapcsolatépítő készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Piacvezető cég és remek vállalati kultúra
  • Home office