Logisztikai rendszer kulcsfelhasználó
Debrecen

Hivatkozási szám WHC012898

Debrecen Vissza Logisztikai rendszer kulcsfelhasználó Hivatkozási szám WHC012898

Légy a csapatunk tagja!

Feladatok

  • A logisztikai információs rendszer – beleértve az SAP, MES, LES, TMS és egyéb rendszerek – napi üzemeltetése és karbantartása;
  • Felelős a rendszerben felmerülő problémák megoldásáért, a különböző osztályok üzleti igényeinek összegyűjtéséért, elemzéséért és értékeléséért;
  • Probléma esetén visszajelzés a mérnököknek és javaslattétel változtatásokra, a hatékonyabb működés érdekében;
  • Kollégák tréningezése annak érdekében, hogy biztosítva legyen a rendszerfelhasználók jártassága a rendszer működtetésében;
  • Felelős a logisztikai rendszer ellátási lánccal kapcsolatos regionális mutatóinak nyomon követéséért és optimalizálásáért.

Elvárások

  • Logisztikai technikus vagy magasabb végzettség
  • Raktármenedzsment, készletmenedzsment, anyagtervezés-menedzsment ismeretek
  • Microsoft Office programok ismerete, Excel és Word magabiztos használata
  • Minimum 3 év SAP üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors tanulási képesség
  • Problémamegoldó attitűd
  • Nyomás alatt munkavégzés képessége
  • Kiemelt csapatszellem

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.