Logisztikus  gyakornok
Bicske

Logisztikus gyakornok

Logisztikus gyakornok munkalehetőség, beszerzési területen Hivatkozási szám WHC021930

Bicske Vissza Logisztikus gyakornok Logisztikus gyakornok munkalehetőség, beszerzési területen Hivatkozási szám WHC021930

Kamatoztatnád egyetemen szerzett tudásod ? ITT A HELYED !

Feladatok

  • Logisztikai tervezési és beszerző csapat napi munkájának adminisztratív támogatása
  • Késztermékek kiszállítási folyamatának önálló vitele (adminisztráció, egyeztetés a logisztikai tervezővel, raktárral, vevőszolgálattal)
  • Visszaigazolások rögzítése (beszerzés)
  • Napi riportok, kimutatások készítése
  • Egyeztetés cégen belül és a beszállítókkal magyar és angol nyelven

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Excel magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, határozottság, logikus gondolkodás
  • Hasonló környezetben szerzett tapasztalat és SAP ismerete előny

Ajánlatunk

  • 2000 Ft/óra + bónusz
  • Üzemanyagtámogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat teljesítési lehetőség
  • Családias környezet