Mechanikai gépszerelő
VÁC

Kiemelkedő bér! Mobilis munkavégzés! Egy műszakos munkarend! Bejárás térítése autóval! Hivatkozási szám WHC012808

VÁC Vissza Mechanikai gépszerelő Kiemelkedő bér! Mobilis munkavégzés! Egy műszakos munkarend! Bejárás térítése autóval! Hivatkozási szám WHC012808

Vácra keresünk mechanikai gépszerelőt partnercégünkhöz!

Feladatok

  • Gördülékeny hibaelhárítás biztosítása: gépek, berendezések javítása, tervszerű karbantartása.
  • Technológiai újításokra, gazdaságosság javítására irányuló javaslattétel.
  • Gépi berendezések rendszeres karbantartása.
  • Épület karbantartási feladatok ellátása.
  • Csőszerelés, kisebb épület javítási munkák elvégzése.
  • Épületgépészeti rendszerek felügyelete.
  • Gyártó berendezések meghibásodásának hibaelemzése, hibafeltárása.
  • Napi gépész karbantartás (változó munkaterületen)
  • Mechanikus javítások, hibaelhárítások elvégzése a biztonságtechnikai előírások figyelembe vételével
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, gépbeállítások elvégzése, a biztonságos és folyamatos működés érdekében.
  • Gép módosítások fejlesztések kivitelezése.
  • Részvétel új berendezések telepitésében, beüzemelésében.

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Bejárás támogatással autóra
  • Mobilis munkakör
  • Egy műszakos munkarend: 08:00-16:00