Mechanikus karbantartó
Kőszeg és környéke

Mechanikus karbantartó, fizikai munkalehetőség Kőszeg és környékén, pályakezdőket is várjuk Hivatkozási szám WHC011531

Kőszeg és környéke Vissza Mechanikus karbantartó Mechanikus karbantartó, fizikai munkalehetőség Kőszeg és környékén, pályakezdőket is várjuk Hivatkozási szám WHC011531

Szombathely melletti partnercégünkhöz keresünk MECHANIKUS KARBANTARTÓ kollégát! Pályakezdőket is várunk!

Feladatok

  • Mechanikus karbantartási munkák elvégzése
  • Gyártó berendezések javítása
  • Gépek folyamatos működésének biztosítása
  • Megelőző karbantartási munkálatok elvégzése, dokumentálása
  • Szerelőpárokban való munkavégzés

Elvárások

  • Géplakatos, mechanikai műszerész vagy mechatronikai technikus végzettség
  • Képesség egyéni munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Együttműködés a csoporttagokkal
  • Feladatok eredményes elvégzése önállóan
  • 3 műszak vállalása (2 műszak, alkalmanként éjszakai műszak)
  • Előnyt jelent : Villanyszerelő vagy elektronikai műszerész/technikus végzettség, Karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat, ill. német nyelvismeret.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Német nyelvtudás, villamos ismeretek, végzettség előny

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér + Kiemelt műszakpótlék
  • Cafetéria juttatás
  • Csatlakozási bónusz (próbaidőt követően)
  • Jelenléti bónusz
  • 100% utazási támogatás (bérlet vagy céges buszjárat Szombathelyről, Zalaegerszegről, Vasvárról és Körmendről) vagy km támogatás
  • Lépcsőzetes betanulás, mentorálás
  • Fejlődési lehetőség