Mérnök gyakornok
Bük

Kimagasló bérezés, hosszútávú lehetőség, tanulmányaid befejezése után is tovább dolgozhatsz a cégnél! Hivatkozási szám WHC021609

Bük Vissza Mérnök gyakornok Kimagasló bérezés, hosszútávú lehetőség, tanulmányaid befejezése után is tovább dolgozhatsz a cégnél! Hivatkozási szám WHC021609

Gépész-, mechatronikai-, villamosmérnöknek vagy mérnökinformatikusnak tanulsz?

Feladatok

  • projektek előkészítése gyári és központi csapattagok irányításával (költség/ütemezés/koncepció/dizájn)
  • adatbázisok kezelése, fejlesztése
  • napi, heti, havi meetingeken való részvétel
  • belső programok és rendszerek használata, fejlesztése, módosítása
  • fejlesztési, karbantartási mérnöki feladatok a gyártó-, csomagoló üzemekben a mérnök kollégákkal együtt, a karbantartó és a gépkezelő állomány bevonásával
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, más gyárakkal, központi mérnökséggel
  • riportálások készítése, elemzése, akciók megállapítása

Elvárások

  • gépész-, villamos-, mechatronikaimérnök vagy mérnök informatikus szakirány
  • magas szintű számítógépes ismeret
  • logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  • kiváló szervezői, problémamegoldó, irányítói készség
  • aktív angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • hosszútávú lehetőség
  • bruttó 2300 ft/óra (25 év alatt nettó)
  • tréningek, képzések, folyamatos fejlődési lehetőségek