Mérnök gyakornok
Győr

Br. 1900 Ft/óra Hivatkozási szám WHC021036

Győr Vissza Mérnök gyakornok Br. 1900 Ft/óra Hivatkozási szám WHC021036

Győri partnerünk számára keresünk mérnök gyakornoki pozícióba diák munkavállalót!

Feladatok

  • A folyamatmérnök mindennapi munkájának támogatása
  • Egyszerűbb műszaki tervezések, alkatrész rajzok készítése
  • 3D-s nyomtatások, a nyomtató alapanyagellátásának felügylete
  • Részvétel a gyártási próbák során, adatgyűjtés, dokumentációs feladatok
  • Árajánlatkérések előkészítése
  • Részvétel a hibakeresési folyamatokban

Elvárások

  • Folyamatban lévő gépész, villamos vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok nappali tagozaton, érvényes diákigazolvánnyal
  • Minimum heti 3 napos munkavégzés (nyári időszakban lehet akár 5 nap is)
  • AutoCAD, Solidworks, MS Office, Windows felhasználói ismeretek
  • Innovatív gondolkodás, kreativitás, proaktivitás
  • Nyitott a csapatmunkára és az önálló munkavégzésre egyaránt

Ajánlatunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Munkabér bruttó 1900 Ft/óra