Mezőgazdasági idénymunkás
Szeged, 2024.08.02.

Mezőgazdasági idénymunka lehetőség augusztus végétől szeptember végéig, heti kifizetéssel! Hivatkozási szám WHC013187

Szeged Vissza Mezőgazdasági idénymunkás Mezőgazdasági idénymunka lehetőség augusztus végétől szeptember végéig, heti kifizetéssel! Hivatkozási szám WHC0131872024.08.02.

Mezőgazdasági partnerünk részére keresünk munkavállalókat vetőmag előállító segéd munkakörbe, 1 műszakos munkarendbe, 8 órás munkavégzéssel Szegedre és vonzáskörzetébe!

Feladatok

  • Kisegítő és betanított feladatok ellátása kültéren
  • Hibridnövények kézi aratása, felvételezése
  • Kutatási feladatokban részvétel

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Ajánlatunk

  • Bér: nettó 1550 Ft/óra, heti kifizetéssel
  • Napi bejelentés
  • Munkavégzés helye: Szeged + Szikáncs (az utazás biztosított Szegedről)
  • Munkaidő: hétfő-péntek 08:00-16:00 (esetenként hétvégi munkavégzéssel)