Minőségellenőr
Kecskemét

Jelentkezz már most a nyári diákmunkádra! Hivatkozási szám WHC0217

Kecskemét Vissza Minőségellenőr Jelentkezz már most a nyári diákmunkádra! Hivatkozási szám WHC0217

Diákok jelentkezését várjuk minőségellenőr pozícióra!

Feladatok

  • Gumi tömítőgyűrűk/szimmerringek minőségi ellenőrzése
  • Technológiai szabályok betartásával történő válogatása
  • Standardok és technológiai előírások maximális betartása mellett minőségi, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Betöltött 18. életév
  • Megbízható személyiség
  • Heti 2-3 nap vállalása kötelező

Ajánlatunk

  • Bruttó 1883 Ft/óra
  • 18.00-06.00-ig az alapbéren felül 30%-os műszakpótlék
  • Fizetett betanulási idő
  • Céges buszjáratok Kecskemétről és környékéről
  • Akár heti 2-3 nap vállalással
  • Hétvégi napokra plusz 50%-os műszakpótlék
  • Hosszútávú diákmunka