Minőségellenőr
Veresegyház

Hosszútávú munkalehetőség Hivatkozási szám WHC01691

Veresegyház Vissza Minőségellenőr Hosszútávú munkalehetőség Hivatkozási szám WHC01691

Minőségellenőr munkalehetőség

Feladatok

  • Minőségügyi dokumentáció kiadása
  • Sorozatszámok meghatározása
  • Termelési tevékenységek és termékminőség folyamatos ellenőrzése
  • Végátvétel ellenőrzése
  • Bejövő-áru ellenőrzés
  • Minőségügyi dokumentáció ellenőrzése és lezárása
  • Megfelelőségi nyilatkozatok elkészítése
  • Javított darabok minőségének ellenőrzése
  • Minőségügyi hibás termékek anyagmozgatása

Elvárások

  • Tanulmányok: minimum műszaki szakmunkás végzettség,
  • Tapasztalat: minimum 2-3 éves minőségellenőrzési területen szerzett vagy méréstechnikai tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

  • Versenyképes bérezés (jelentkezés bérigény megjelölésével)
  • 3 műszak
  • Cafeteria juttatás a belépés napjától (br 30-40e ft, bérből kalkulált összeg)
  • Műszakpótlék: délutáni (13:50-22:00) 30%, éjszakai (21:50-06:00) 50%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) - 790Ft / 2 fogásos menüvel
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig)
  • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
  • Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset