Növényvédelmi szakirányító
Kecskemét

Jelentkezz, ha szívesen részt vennél egy mezőgazdasági vállalat dinamikus fejlődésében! Hivatkozási szám WHCSZ12697

Kecskemét Vissza Növényvédelmi szakirányító Jelentkezz, ha szívesen részt vennél egy mezőgazdasági vállalat dinamikus fejlődésében! Hivatkozási szám WHCSZ12697

Kecskeméti partnerünkhöz Növényorvost keresünk! Te vagy a tökéletes jelölt, ha mindened a növényvédelem, valamint elhivatott vagy a magyar mezőgazdaság iránt. A cég küldetése, hogy kiemeljék partnereiket a többi mezőgazdász közül. Ha olyan munkahelyet keresel, ahol teljes értékű csapattag lehetsz, akkor náluk a helyed!

Feladatok

  • Növényorvosként az lesz a feladatod, hogy ügyfelek tábláit heti rendszerességgel látogasd, valamint
  • Tábla szintű növényvédelmi programot állíts össze - természetesen a segítséggel
  • Továbbá az lesz a feladatod, hogy a lehető legrészletesebb képet alkosd a növényvédelmi aktualitásokról
  • Heti egy napot az irodában fogsz tölteni, a szükséges adminisztratív feladatok ellátásával

Elvárások

  • Növényvédelemmel kapcsolatos felsőfokú végzettség mindenképp szükséges
  • Jelentkezz bátran, ha pályakezdő vagy!
  • Mivel munkád jelentős részében terepen leszel, így elengedhetetlen, hogy legyen jogosítványod
  • Segítőkészség - ügyfelekkel fogsz foglalkozni, így szintén elengedhetetlen, hogy ügyfélközpontú legyél
  • Precizitás - alap elvárás, hogy igényes legyél a munkádban

  • Hosszú távú perspektíva egy fiatalos, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Teljes körű betanítás, minden támogatást meg fogsz kapni
  • Szakmai fejlődési lehetőség - széles rálátásod lesz a teljes mezőgazdasági vertikumra
  • Előrelépési lehetőség
  • A szükséges munkaeszközöket - telefon, céges autó - természetesen a cég biztosítja