Nyomdai kisegítő munkalehetőség - nyugdíjasok számára
Budapest vonzáskörzete

Könnyű fizikai munkalehetőség XXII. kerületben NYUGDÍJASOKNAK ! Hivatkozási szám WHC07596

Budapest vonzáskörzete Vissza Nyomdai kisegítő munkalehetőség - nyugdíjasok számára Könnyű fizikai munkalehetőség XXII. kerületben NYUGDÍJASOKNAK ! Hivatkozási szám WHC07596

Nyomdai kisegítő pozícióban keresünk NYUGDÍJAS kollegákat!

Feladatok

  • az újságok előkészítéséhez szükséges segédanyagok (raklapok, alátét papírok, kötöző anyagok, csomagoló fólia stb.) előkészítése
  • fedlapok átszámolása, ellenőrzése
  • napilapok, magazinok számolása, pántolása (kötözése)
  • napilapok, magazinok kiadásának előkészítése

Elvárások

  • heti 3-4 nap vállalása (esetenként vasárnap is)
  • pontosság, precizitás
  • megfelelő állóképesség

  • Céges busz Budapestről (Nagyvárad tér, Corvin negyed, Móricz Zs. körtér megállókkal)
  • br. 1936 Ft/óra + éjszakai és vasárnapi pótlék
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Éjszakai munkavégzés! (18.00-02.00)