NYUGDÍJAS REGISZTRÁCIÓ BUDAPEST
1056 Budapest, Váci u. 81.

Nyugdíjas munkalehetőség! Kamatoztassa nálunk szakmai tapasztalatát és egészítse ki nyugdíját! Mindenki annyi éves, amennyinek érzi magát! Hivatkozási szám WHC07903

1056 Budapest, Váci u. 81. Vissza NYUGDÍJAS REGISZTRÁCIÓ BUDAPEST Nyugdíjas munkalehetőség! Kamatoztassa nálunk szakmai tapasztalatát és egészítse ki nyugdíját! Mindenki annyi éves, amennyinek érzi magát! Hivatkozási szám WHC07903

Ha kell egy jó állás, nálunk jó helyen jár! Segítünk megtalálni az Ön számára megfelelő munkalehetőséget!

Feladatok

A munkaerőpiac számos területéről kínálunk lehetőségeket:

  • Könnyű fizikai munkák: parkoló ellenőr, újságosztó, eladó, pénztáros, konyhai kisegítő, takarító, recepciós, technikus, karbantartó, gépkezelő operátor.

Elvárások

  • Öregségi nyugellátás
  • Nők kedvezményes öregségi nyugellátása (Nők 40)

Ajánlatunk

  • Rugalmas, részmunkaidő,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • szakmai tapasztalathoz igazodó bérezés,
  • támogató közösség.