Olvasztár
Kisbér

Olvasztár

Dolgozz általunk stabil háttérrel rendelkező fémipari partnerünknél! Hivatkozási szám WHC012082
Olvasztár

Kisbér Vissza Olvasztár Dolgozz általunk stabil háttérrel rendelkező fémipari partnerünknél! Hivatkozási szám WHC012082

Van targoncás jogosítványod? Akkor itt a helyed!

Feladatok

  • olvasztó berendezések, alkalmazott gépek technológiai előírásainak és utasításainak betartása
  • olvasztó és hőntartó kályhák előírás szerinti tisztítása
  • a feldolgozott anyag gyártási ütemével összhangban való kihordása targonca segítségével

Elvárások

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Öntödei tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Ajánlatunk

  • Cafeteria juttatás
  • Széleskörű céges buszjárat vagy bejárás támogatás
  • Teljesítménybónusz
  • Hosszútávú munkalehetőség