Operátor
Győr

Operátor

Hivatkozási szám WHC011179
Operátor

Győr Vissza Operátor Hivatkozási szám WHC011179

Tovább a jelentkezéshez

Győri fémipari partnercégünk részére keresünk Mosó/koptató operátort 3 műszakos munkarendbe

Feladatok

  • A szereléshez szükséges alkatrészek mosása a termelés tervezési lista szerint (mosó berendezés használata), mosott anyagok lejelentése szkenner segítségével.
  • Mosott anyagok bevizsgáztatása a minőségüggyel
  • Koptató berendezés üzemeltetése, feltöltése, kijáratása, tisztán tartása munkautasítás szerint
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Daru kezelői előny

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyári tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes bér
  • Béren kívüli juttatások