Operátor
Ercsi

Operátor

Világszerte ismert és elismert, folyamatosan fejlődő autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk operátor pozícióba jelentkezőket. Hivatkozási szám WHC011219
Operátor

Ercsi Vissza Operátor Világszerte ismert és elismert, folyamatosan fejlődő autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk operátor pozícióba jelentkezőket. Hivatkozási szám WHC011219

Tovább a jelentkezéshez

Gépjárműalkatrészek gyártásával foglalkozó cég operátorokat keres.

Feladatok

  • Gépjárműalkatrészek gyártása az arra rendszeresített berendezésekkel
  • Gépek előírás szerinti működtetése, nyersanyaggal való feltöltése
  • Karbantartási ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Késztermékek csomagolása

Elvárások

  • 8. általános iskolai végzettség
  • Sikeres felvételi teszt
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Folyamatos és 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Cafetéria juttatás
  • Ingyenes munkaruházat
  • Dolgozói jutalmazások
  • Ingyenes buszjárat a 3 műszakos munkarendhez igazodva az alábbi településekről: Pusztaszabolcs, Besnyő, Beloiannisz, Sárbogárd, Nagyvenyim, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Iváncsa, Sinatelep, Székesfehérvár, Gárdony, Baracska, Martonvásár, Ráckeresztúr, Érd, Százhalombatta, Ercsi,Dunaföldvár,Mezőfalva