Operátor diákmunka - Dunakeszi
Dunakeszi

Dolgozz suli után a barátaiddal! Hivatkozási szám WHC02835

Dunakeszi Vissza Operátor diákmunka - Dunakeszi Dolgozz suli után a barátaiddal! Hivatkozási szám WHC02835

Partnerünk a világ egyik vezető villanykörte gyártója közé tartozik. Napozólámpák, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozik szerte a világon. Most Dunakeszire, a termelés mindennapi munkájának támogatására keresünk lelkes diákokat!

Feladatok

  • Termék előkészítés
  • Gyártósori feladatok ellátása
  • Termék összeszerelés
  • Kész termékek minőségi ellenőrzése
  • Csomagolási feladatok elvégzése
  • Szükség esetén az előírások szerinti utómunkák elvégzése
  • Munkaterület és környezete tisztán tartása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/paszív)
  • Megbízható hozzáállás
  • Precíz munkavégzés

Ajánlatunk

  • Rugalmas, suli mellett is végezhető munkaidő
  • Bejárási támogatás
  • Br. 1200 Ft-os órabér
  • Azonnali munkakezés
  • Szuper csapat
  • Hosszútávú diákmunka