Operátor - könnyű fizikai munka
Újhartyán

Nyári könnyű fizikai diákmunka Újhartyánon Hivatkozási szám WHC022300

Újhartyán Vissza Operátor - könnyű fizikai munka Nyári könnyű fizikai diákmunka Újhartyánon Hivatkozási szám WHC022300

Diákok jelentkezését várjuk, egyik autóipari cégünkhöz a nyári időszakra!

Feladatok

  • Fröccsöntött / lakkozott autóalkatrészek kezelése, készre szerelése munkautasítás alapján
  • Fröccsöntött / lakkozott autóalkatrészek ellenőrzése, utómunkálása
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • Gépek mellett felállított számítástechnikai eszközök kezelése
  • Egyéb kisegítő feladatok a termelésben

Elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Minimum 3 munkanap / hét vállalása
  • Minimum 1 hónap munkavégzés vállalása
  • Fizikai terhelhetőség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Ajánlatunk

  • Órabér: 2000 Ft
  • 30% műszakpótlék 18:00-06:00 óra között
  • Céges buszjáratok Kecskemétről és több településről
  • Üzemanyagtámogatás
  • Választható műszak