Fót

Order Management munkatárs (angol és német nyelvtudással)

Hivatkozási szám WHCSZ12477

Fót Vissza Order Management munkatárs (angol és német nyelvtudással) Hivatkozási szám WHCSZ12477

Energiaipari területen kiemelkedő szerepet betöltő partnerünk számára keresünk új munkatársat Order Management csapatba, angol és német nyelvtudással.

Feladatok

  • Telefonos, e-mailes és internetes támogatás az értékesítés, a szerviz, a forgalmazók, a kereskedők, a közvetlen ügyfelek és az OEM-ek számára az átfutási időkkel, a belső/külső értékesítési megrendelések és/vagy a visszaküldési engedélyek állapotával, az anyagok szállításával, a szállítmányok és/vagy anyagok gyorsításával kapcsolatos információkkal kapcsolatban; beleértve a belső és külső ügyfélproblémák nyomon követését/kezelését.
  • A kijelölt kulcsszámlák és régiók kezelése, valamint más régiók támogatása.
  • Telefonos, e-mailes és internetes támogatás a fennálló számlázási problémák megoldása érdekében.
  • Együttműködés az értékesítés, a belső értékesítés és a műszaki támogatás csapattagjaival a problémák megoldásának elősegítése érdekében, valamint olyan fejlesztések megtalálása, amelyek növelik az üzletmenet megkönnyítését, és megakadályozzák a problémák újbóli felmerülését.
  • Kapcsolattartás az ellátási lánccal és a mérnöki részleggel az ügyfelek igényeinek megfelelő anyagszállítások koordinálása érdekében, a vevők igényeinek megfelelően.
  • Szükség szerint koordinálja a szerviz/áru beérkezését és más részlegekkel a következők visszaküldésének koordinálását.
  • Anyagok javítás és/vagy készletfeltöltés céljából történő visszaküldésének koordinálása.
  • Szükség esetén az ügyfél adatainak, megállapodásainak, visszaküldési engedélyeinek, képzéseinek hatékony bevitele.
  • Regisztrációkat, értékesítési megrendeléseket és számlákat időben, a hibák kiküszöbölésére összpontosítva kezeli
  • Az ügyféltörzsadatok bevitele és karbantartása, valamint a vonatkozó biztonsági ellenőrzések végrehajtása.
  • Ad-hoc alapon részt vesz a folyamatfejlesztési projektekben.
  • Az ügyfelek portáljainak használata a megrendelések kezelése céljából.
  • Részvétel a rendszeres ügyfélhívásokban.
  • Biztosítja, hogy minden tranzakció megfeleljen a cég politikáinak és az exportellenőrzési előírásainak.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • A vevővel való közvetlen beszélgetésben szerzett korábbi tapasztalat kötelező.
  • Kiváló német nyelvtudás szóban és írásban.
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Ideális esetben műszaki alapismeretek.
  • MS Office alkalmazások jó ismerete (felhasználói szintű).
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség.
  • Kifejezett ügyfélközpontúság.
  • Magas szintű motiváció

Ajánlatunk

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Változatos kihívások