*Összeszerelő operátor
Oroszlány

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is szívesen várjuk! Hivatkozási szám WHC01575

Oroszlány Vissza *Összeszerelő operátor Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is szívesen várjuk! Hivatkozási szám WHC01575

Várjuk jelentkezésed egy nagy múltú autóipari vállalatunkhoz összeszerelő operátor pozícióba!

Feladatok

  • Alkatrészek összeszerelése
  • Gépek kezelése
  • Műveleti-, és ellenőrzési utasítások betartása
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása

Elvárások

  • 8 órás (5+2), 3 műszakos munkarend vállalása (az éjszakás hét vasárnap kezdődik)
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Termelési bónuszok
  • Műszakpótlék
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Hűségkártya
  • Ajánlási bónusz
  • Extra szabadság
  • Családi nap, EHS napok, karácsonyi ünnepség, csapatépítő programok
  • Kellemes, igényes, rendezett munkahelyi légkör és környezet, humánus bánásmód