Összeszerelő-operátor
Monostorapáti

1-2 MŰSZAKOS ÁLLÁSLEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC012877

Monostorapáti Vissza Összeszerelő-operátor 1-2 MŰSZAKOS ÁLLÁSLEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC012877

Alumínium nyílászárók, fémszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk felvételt hirdet összeszerelő-operátor munkakörbe.

Feladatok

  • Ablakok gyártásának segítsége illetve az alkatrészek összeszerelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség, műszaki beállítottság

Ajánlatunk

  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes, teljesítményarányos bér
  • Munkába járási támogatás (30 Ft/km)
  • Munkavégzés modern csarnokokban
  • Munkatárs-ajánlási díj
  • Ingyenes szálláslehetőség