PCR tesztelő gyakornok
Tatabánya és vonzáskörzete

Diákmunka kiemelt bérezéssel Hivatkozási szám WHC02543

Tatabánya és vonzáskörzete Vissza PCR tesztelő gyakornok Diákmunka kiemelt bérezéssel Hivatkozási szám WHC02543

Tovább a jelentkezéshez

Megbízónk Magyarország meghatározó magánklinikai szolgáltatója, mely magas minőségben nyújt egészségügyi szolgáltatásokat. Az ország számos pontján található tesztállomásuk mögött stabil szakmai és technológia háttér biztosított, az elérhető legjobb minőségű, klinikailag igazolt alapanyagokkal dolgoznak. Tesztelő munkakörbe várjuk diákok jelentkezését!

Feladatok

  • Koronavírus PCR és Antigéntesztek elvégzése
  • Vérvételes tesztek elvégzése
  • Mintavételek lebonyolítása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Egészségügyi alapnyilvántartási szám
  • Vénás vérvételben szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Fiatalos, pörgős csapat
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség