Pék
Jászszentlászló

Pék

Kiemelkedő, akár havi 500 000 Ft-os nettó kereset! Hivatkozási szám WHC011560
Pék

Jászszentlászló Vissza Pék Kiemelkedő, akár havi 500 000 Ft-os nettó kereset! Hivatkozási szám WHC011560

Péket keresünk Jászszentlászlóra, kiemelkedő bérezéssel!

Feladatok

  • Pékáruk adott technológia szerint történő gyártása
  • Élelmiszerbiztonsági és munkavédelmi előírások pontos betartása
  • Minőségi követelményeknek való megfelelés

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (több éves szakmai tapasztalat)
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Jó teherbíró képesség
  • Munkájára és környezetére igényes hozzáállás
  • Délutáni munkavégzés vállalása!

Ajánlatunk

  • Elérhető nettó kereset akár 500 000 Ft/hó
  • Bejárás térítése
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Saját állományba történő felvétel!