Veszprém

PLC Programozó

További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12531

Veszprém Vissza PLC Programozó További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12531

Veszprémi egyedi gyártásban tevékenykedő partnerünk részére keresünk ambiciózus, tapasztalattal rendelekező PLC programozó kollégát.

Feladatok

  • Egyedi célgépek, integrált gyártósorok programozása, helyszíni üzembe helyezése, dokumentációk készítése,
  • Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése,
  • Automatizálási feladatok megvalósítása
  • Kapcsolattartás a különböző társosztályokkal, vevőkkel,

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Siemens Step7 és TIAportal és/vagy Allen-Bradley/Rockwell fejlesztőrendszerek ismerete
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat PLC programozásban, ipari automatizálás területen
  • Csapatmunkában történő munkavégzés, projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Szakmai elhivatottság
  • Társalgási szintű angol

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás vidékieknek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern munkahelyi körülmények és technológia
  • Csapatépítő programok
  • Családias, támogató környezet