Pricing gyakornok - Budapest, XIII. kerület
Budapest, XIII. kerület

Adminisztrációs diákmunka hosszútávon! Hivatkozási szám WHC021031

Budapest, XIII. kerület Vissza Pricing gyakornok - Budapest, XIII. kerület Adminisztrációs diákmunka hosszútávon! Hivatkozási szám WHC021031

Partnerünk 43 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat. Az autók kiválasztásától a műszaki szolgáltatásokon és a kárrendezésen át az online bejelentésig mindenről gondoskodik Ügyfelei számára.

Feladatok

  • Szerződésmódosítások kezelése
  • Adminisztratív feladatok
  • Autós adatbázisok kezelése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Precíz, monotonitástűrő, analitikus gondolkodású személyt keresünk
  • Heti min. 25 óra vállalása
  • Reál beállítottságú embert keresünk

Ajánlatunk

  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Br. 1874 Ft-os órabér
  • Karrierút - tanulmányok befejeztével főállású pozíció megpályázása
  • Hosszútávú diákmunka