Győr

Projektmérnök

Hivatkozási szám WHCSZ12291

Győr Vissza Projektmérnök Hivatkozási szám WHCSZ12291

Feladatok

  • Egyedi és kis sorozatú gépek gyártásának összehangolása, végigkísérése,
  • Új termékek műszaki előkészítése, termék árának kalkulációja,
  • Vevővel való kapcsolattartás idegen nyelven, technikai egyeztetések lebonyolítása,
  • Külföldi vevőktől érkező termékek gyártásának integrálása a magyarországi üzembe

Elvárások

  • Mechatronikai érdeklődés(villamos- vagy gépészmérnöki végzettség),
  • Villamos – mechatronikai gépszerelési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségre és problémamegoldó képesség
  • Angol vagy német nyelvismeretre szóban és írásban, hiszen a mindennapok része lesz
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk

  • Korrekt juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Munkába járási támogatás
  • Tiszta munkakörnyezet, összetartó csapat, családias légkör
  • Egészségbiztosítás