Kecskemét

Projektmérnök

Hivatkozási szám WHCSZ12622

Kecskemét Vissza Projektmérnök Hivatkozási szám WHCSZ12622

Kecskeméti gyártópartnerünkhöz keresünk Projektmérnököt! Érdekel a lehetőség, de nem tudod jelentkezz-e? Keress bizalommal és beszéljünk a részletekről!
Elérhetőségem: +36 30 823-3488

Feladatok

  • Termékekkel kapcsolatos változások koordinálása
  • Szükséges szerszámok és eszközök rendelésének tervezése és nyomon követése
  • Gyárthatóság ellenőrzése, biztosítása, szükség esetén módosítások indítványozása a konstrukció felé
  • Mintagyártások koordinálása, felügyelete, gyártás optimalizálása, költségcsökkentés
  • Belső innovációs termékek gyártásba adási folyamatának összefogása, menedzselése
  • Időtervek és akció listák készítése, valamint felkövetése a társosztályokkal együttműködve
  • Fejlesztett konstrukció műszaki dokumentációinak biztosítása a gyártás számára

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvismeret

Ajánlatunk

  • Motiváló alapbér, komplex juttatási csomag
  • Cafeteria, operatív bónusz, letelepedési támogatás, belépési bónusz
  • Igényes munkakörnyezet, stabil vállalati háttér