Projektmérnök
Veszprém

Hivatkozási szám WHCSZ12760

Veszprém Vissza Projektmérnök Hivatkozási szám WHCSZ12760

Piacvezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó parnercégünkhöz Projektmérnök kollégát keresünk!

Feladatok

  • Új projekthez kapcsolódó technikai feltételek, döntéselőkészítés megtervezése
  • Új termék/projekt beruházási igény végrehajtásának menedzselése a UMS-nek megfelelően
  • A projekt végrehajtása után annak az üzemszerű termelésbe való átadása, dokumentálása az előírt folyamatok alapján. Szükség szerinti oktatási igény továbbítása a HR felé
  • Gyártási folyamatok dokumentációja, elkészítése és oktatásának biztosítása
  • Együttműködés a gyártásban részt vevő más osztályokkal
  • Változásmenedzsment illetve annak dokumentálása (eMOC)
  • Költésmenedzsment illetve annak dokumentálása (Capex)
  • Beszállítókkal, gyártókkal, beszerzéssel való kapcsolattartás
  • Fejlesztési ötletek - Kaizen - támogatása, fejlesztések visszaellenőrzése
  • A termékek minőségének folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Mérnöki végzettség: gépészeti, villamossági, vegyipari vagy ipari mérnöki területen;
  • Microsoft Office ismeret emelt szinten (főleg Word, Excel, Power Point);
  • CAD rajz és üzemi P&ID ismerete előnyt jelent;
  • Projekttervezésre és részletes tervezésre való alkalmasság;
  • Kommunikációs készségek külső felek, például helyi vállalkozók, beszállítók és hatóságok irányításához;
  • Rendkívül jól szervezett, precíz és képes több feladat elvégzésére, kiváló prioritási és időgazdálkodási képességekkel;
  • Érdeklődés a digitalizálás, innováció és automatizálás iránt;
  • Proaktív, önmotivált és képes csapatjátékosként viselkedni;
  • Magyar anyanyelv és angol nyelvtudás;
  • Gyorsan tanuló, nyitott és fejlődési gondolkodásmóddal rendelkezik;
  • „Meg tudjuk csinálni” hozzáállás és eredményorientáltság;
  • Erős problémamegoldó képesség, célorientált és kreatív gondolkodásmód, valamint odafigyelés a részletekre.

Ajánlatunk

  • Cafetéria
  • Bónusz/Fél éves/ Szezonális
  • Munkábajárási tamogatás
  • Termékjuttatások
  • Képzések