Projektmérnök gyakornok
Zalaegerszeg, 2024.07.30.

Szeretnéd elméleti tudásodat a gyakorlatban is kipróbálni? Jelentkezz projektmérnök gyakornoknak! Hivatkozási szám WHC022399

Zalaegerszeg Vissza Projektmérnök gyakornok Szeretnéd elméleti tudásodat a gyakorlatban is kipróbálni? Jelentkezz projektmérnök gyakornoknak! Hivatkozási szám WHC0223992024.07.30.

Energiamenedzsmenttel és ipari automatizálással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk projektmérnök gyakornokot!

Feladatok

  • Egyszerűbb alvállalkozói projektek vezetése
  • Minősítési folyamatokban való részvétel
  • Próbagyártás felügyelete házon belül és az alvállalkozóknál is
  • Minőségügyi utasítások betartatása
  • Értekezleteken való részvétel és a projekthez kapcsolódó eredmények, státuszok bemutatása
  • Projekt határidők figyelése és betartása
  • Pénzügyi csapat támogatása az éves leltárnál, jelentések és adatbázisok frissítése

Elvárások

  • érdekel a projektmenedzsment,
  • érvényes vezetői engedéllyel rendelkezel és hajlandó vagy utazni,
  • bátran és jól beszélsz angolul,
  • magas szintű MS office ismeretekkel rendelkezel,
  • legalább heti 3-4 napot tudnál dolgozni,
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel.

Ajánlatunk

  • versenyképes bérezés
  • fejlődési lehetőség
  • modern munkakörnyezet