Projektvezető
Tatabánya

Remek Projektvezetői lehetőség egy nemzetközi csapatban! Hivatkozási szám WHCSZ12461

Tatabánya Vissza Projektvezető Remek Projektvezetői lehetőség egy nemzetközi csapatban! Hivatkozási szám WHCSZ12461

Egészségügyi termékeket gyártó partnerünk  részére tapasztalt, lelkes projektvezető kollégát keresünk.

Feladatok

  • Tömegtermelésben lévő termékeken történő alapanyag- és dizájnváltás menedzselése
  • Projektek teljeskörű menedzselése a külföldi kollégákkal együttműködve
  • Projektek megvalósulásának biztosítása az idő-, költségvetési- és egyéb célok elérésével
  • Projektcsapat koordinálása
  • Projektvezetői folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • A vezetőség által meghatározott mutatók elérése

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedő kommunikációs- és szervezőkészség
  • Kiváló prezentációs készség
  • Problémamegoldó- és analitikus gondolkodásmód
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)

Ajánlatunk

  • Piacképes alapbér
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Útiköltség térítés
  • Home Office lehetőség
  • Work-life balance