Promóter nyugdíjas munka - Budapest
Budapest

Kiváló munkalehetőség nyugdíjas munkavállalóknak ! Hivatkozási szám WHC07850

Budapest Vissza Promóter nyugdíjas munka - Budapest Kiváló munkalehetőség nyugdíjas munkavállalóknak ! Hivatkozási szám WHC07850

Partnerünk missziója, hogy mentális támogatást vigyen az arra rászorulók életébe. Legyen tagja egy kiváló csapatnak és segíts, hogy minél több emberhez jusson el a jókedv gyógyító ereje.

Feladatok

  • Járókelők tájékoztatása az Alapítvány küldetéséről
  • Támogató tagok toborzása
  • Ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Érezd magadénak küldetésünk
  • Jó kommunikációs készség
  • Talpraesettség
  • Pontosság

Ajánlatunk

  • Rugalmas munkavégzés
  • Két műszak (délelőtti és/vagy délutáni munkavégzés)
  • Fix bér és jutalékrendszer (bruttó 1530 Ft/óra + jutalék)
  • Támogató légkör
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Egy jó ügy képviselete