Raktáros-HUN0112
Celldömölk

Targoncások figyelem! Hivatkozási szám WHC01152

Celldömölk Vissza Raktáros-HUN0112 Targoncások figyelem! Hivatkozási szám WHC01152

Élelmiszeripari, gyártó partnercégünk részére keresünk kollégát RAKTÁROS munkakörbe.

Feladatok

  • Munkautasítások betartása
  • Alapanyagok be- és kivételezése, előkészítése a gyártás részére
  • Készáru tárolása és előkészítése a kiszállításhoz
  • Kartonok géppel történő felállítása

Elvárások

  • Új típusú három kategóriára érvényes targonca vezetői engedély (gyalog kíséretű, vezető üléses, vezető állásos)
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • 2 műszakos 8 órás munkavégzés (DE,DU) vagy 12 órás váltott műszak

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Béren kívüli juttatások / Cafetéria Prémium rendszer
  • Céges buszjárat
  • Szakmai fejlődés