Raktáros targoncás
Győr

Hivatkozási szám WHC01767

Győr Vissza Raktáros targoncás Hivatkozási szám WHC01767

Győri élelmiszeripari partnercégünk részére magyar targoncavezetői engedéllyel rendelkező munkavállalót keresünk RAKTÁROS TARGONCÁS pozícióba

Feladatok

  • Szállítótargonca, emelőkocsik, homlokvillás targonca kezelése
  • Raklap címkék szkennelése
  • Áruval megrakott raklapok mozgatása az üzem és raktárak területén
  • Áru kitárolása és betárolása a raktáron belül
  • Gyártósorok alapanyaggal való ellátása
  • A rábízott jármű alapvető karbantartásának ellátása
  • Együttműködés leltározás során

Elvárások

  • Homlokvillás targonca vezetői engedély (3324)
  • 3 műszakos rend vállalása
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • Fegyelmezett munkavégzés, jó munkabírás

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés (alapbér + bónusz + cafeteria)
  • Emelt műszakpótlékok Időszakos termékcsomag
  • Ajánlási bónusz Ingyenes kávéautomata használat