Veszprém

Robot programozó

További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12532

Veszprém Vissza Robot programozó További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12532

Veszprémi egyedi gyártásban tevékenykedő partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező, ambiciózus Robot programozó kollégát!

Feladatok

  • Ipari robotos rendszerek tervezése, ipari robotok programozása

Elvárások

  • Villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség
  • Ipari robotos rendszerek tervezésében legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Ipari robotos rendszerek biztonságtechnikájának elméleti és gyakorlati ismerete,
  • Ipari robotok programozásában (elsősorban Mitsubishi, ABB, Kuka, UR, Yamaha) legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret,

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás vidékieknek
  • Iskolakezdési támogatás
  • Babaköszöntő támogatás
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern munkahelyi körülmények és technológia
  • Csapatépítő programok
  • Családias, támogató környezet