RP&A BUSINESS ANALYST INTERN
Budapest

Építsd velünk a jövőt! Hivatkozási szám WHC02643

Budapest Vissza RP&A BUSINESS ANALYST INTERN Építsd velünk a jövőt! Hivatkozási szám WHC02643

Tovább a jelentkezéshez

Partnerünk a világ legnagyobb gépgyártója, amely kizárólag a mezőgazdaságra összpontosít. Üzleti központja az Office Gardennél található, Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő területén, a 11. kerületben, a Duna-part közelében. Építsd velünk a jövőt! Globális vezető szerepet töltünk be a mezőgazdasági megoldások tervezésében, gyártásában és forgalmazásában. Globális RPA csapatunk szoftverrobotok segítségével automatizálja az üzleti műveleteket az emberi beavatkozás csökkentése érdekében, hatalmas termelékenységnövelést biztosítva az egész szervezet számára.

Feladatok

  • Work closely together with our Business Analysts on our ongoing projects
  • Learn and utilize all the tips and tricks you need to be a successful Business Analyst/Project Manager
  • Support the creation of essential project documentation
  • Learn and utilize new automation technologies
  • Support management on demand
  • Administrative tasks
  • As you grow your skills and show your talent, you’ll get the chance to contact new internal customers and drive your own projects

Elvárások

  • Ongoing studies, preferably on the field of IT or Business
  • Exceptional communication and analytical talent
  • Logical and analytical thinking
  • Proactivity
  • Fluent in Hungarian and English
  • Autonomous coordination of tasks
  • Software development skills (any language)
  • Flexibility with regard to the scope of work
  • Flexibility on work schedule ( 30+ hours / week )

Amit kínálunk

  • Salary: gross 1800 HUF/hour
  • secure and longterm opportunity at a continuosusly growing company
  • developmental opportunity at in the field of IT at a technical or at a projectmanagement level as well
  • above average wages
  • diverse and interesting position
  • modern working environment