Nemzetközi Senior kontroller
Budapest, XIII. kerület

Nemzetközi karrierlehetőség! Hivatkozási szám WHCSZ9535

Budapest, XIII. kerület Vissza Nemzetközi Senior kontroller Nemzetközi karrierlehetőség! Hivatkozási szám WHCSZ9535

Tovább a jelentkezéshez
Az egyik, hazai tulajdonú, létesítményüzemeltetéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát, Senior kontroller pozícióba.

Feladatok

  • A külföldi leányvállatok tevékenységének, folyamatainak ellenőrzése, feltérképezése
  • A leányvállalatok rendszeres személyes látogatása
  • Vállalat- és üzletágszintű kimutatások, terv-tény elemzések készítése a vezetőség számára
  • Éves tervezési és negyedéves előre jelzési feladatok ellátása
  • Üzleti folyamatok, vezetői döntések támogatása,
  • Kontrolling folyamatok automatizációjának, optimalizálásának támogatása
  • Részvétel új adatbázisok és riportok kialakításában, fejlesztésében

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Legalább középfokú, aktív használatban lévő angol nyelvtudás
  • Legalább 4-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precizitás, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • MS Excel magabiztos ismerete
  • Utazási hajlandóság külföldre

Amit kínálunk

  • Nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőség
  • Erős szakmai támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat, modern irodai környezet