SMT Gépkezelő
Nagykőrös

SMT gépkezelő könnyű, 4 műszakos munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC01202

Nagykőrös Vissza SMT Gépkezelő SMT gépkezelő könnyű, 4 műszakos munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC01202

Nagykőrösi partnerünk részére keresünk SMT gépkezelő pozícióba munkatársakat!

Feladatok

  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • Gépek felügyelete, hibaelhárítás
  • Jelentések készítése

Elvárások

  • Érettségi vagy szakközépiskolai végzettség
  • Minimális angol nyelvtudás (gép angolul írja ki a hibaüzeneteket)
  • 4 műszakos munkarend vállalása (3 nap munka, 3 nap pihenő 12 órában)
  • Precíz, pontos munkavégzés

Ajánlatunk

  • Alapbér + műszakpótlék + extra juttatások
  • Nettó 25 000 Ft Cafeteria (próbaidő alatt is)
  • SMT bónusz 35 000 Ft
  • Bejárás támogatása autóval 35 Ft/km vagy bérlet 86 %-a
  • Modern géppark, tiszta munkakörnyezet
  • Vállalati rendezvények
  • Betanulás mentor segítségével
  • Saját állományba történő felvétel