Sorfeltöltő-anyagmozgató
Lukácsháza

Sorfeltöltő-anyagmozgató állás Lukácsházán! Hivatkozási szám WHC012834

Lukácsháza Vissza Sorfeltöltő-anyagmozgató Sorfeltöltő-anyagmozgató állás Lukácsházán! Hivatkozási szám WHC012834

Új pozíció nyílt egy folyamatosan fejlődő vállalatnál, méghozzá termelési logisztikus lehetőség, folyamatos munkarendben! Változatos, aktív lehetőség!

Feladatok

  • A gyártás ellátásának aktív biztosítása (komponensek, anyagok) szükség szerint, a felhasznált anyagok rendezése
  • Késztermékek rendelkezésre bocsátása a logisztika számára
  • Minták kezelése, eljutattása a meghatározott helyre, könyvelése, dokumentálása a tételhez tartozó előírások szerint
  • SAP-ban a felhasználás szerinti könyvelés
  • Félkész termékpaletták átmeneti tárolása
  • Késztermékek mozgatása a készáru raktárba
  • Leltározás

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség
  • Termelési üzemben szerzett logisztikai tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, utasítást követő munkavégzés

Ajánlatunk

  • Folyamatosan fejlődő, biztos vállalati háttér
  • Versenyképes bér + céges bónuszok
  • Téli-nyári juttatás
  • Ingyenes céges buszjárat Vasvár, Kőszeg, Szombathely és Sárvár irányából
  • Bejárási támogatás 100% vagy km támogatás
  • Modern környezet
  • Kiszámítható folyamatos munkarend