Sorjázó lakatos
Veresegyház

Stabil munkalehetőség Hivatkozási szám WHC01656

Veresegyház Vissza Sorjázó lakatos Stabil munkalehetőség Hivatkozási szám WHC01656

Sorjázó lakatos munkatárs- Veresegyház

Feladatok

  • Betanítást követően képes használni és üzemeltetni a gyártási/javítási technológiához szükséges készülékeket és berendezéseket az előírt utasítások/rajzok szerint,
  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket (sorjázás, csiszolás, gravírozás, jelölés, ki- és bemaszkolás, szerelés, mérés, méhsejtszerkezet forrasztáshoz ellenállás hegesztés, foggörgőző és egyéb manuális gép kezelése, NDT vizsgálat, tisztítás, szemcseszórás, minőségügyi átvételre történő előkészítés) és dokumentálja azokat és felelősséget vállal az által rögzített adatok helyességéért,
  • Értelmezi és betartja a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásait, valamint az azokban szereplő méreteket és tűréseket,
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát,
  • Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni, amennyiben rendelkezik az ehhez szükséges jogosítványokkal.

Elvárások

  • Ipari szakmunkás bizonyítvány , vagy elvégzett 8 általános iskolai tanulmányok és 2 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Monotonitás-tűrés
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzési képesség

  • Versenyképes bérezés (jelentkezés bérigény megjelölésével)
  • 3 műszak
  • Cafeteria juttatás a belépés napjától (br 30-40e ft, bérből kalkulált összeg)
  • Műszakpótlék: délutáni (13:50-22:00) 30%, éjszakai (21:50-06:00) 50%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) - 790Ft / 2 fogásos menüvel
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig)
  • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
  • Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset