Kecskemét, 2024.08.08.

Stratégiai beszerző

Hivatkozási szám WHCSZ12872

Kecskemét Vissza Stratégiai beszerző Hivatkozási szám WHCSZ128722024.08.08.

Kecskeméti gyártópartnerünk megbízásából keresünk Stratégiai beszerző pozícióba munkatársat!

Feladatok

  • Termékcsoport, illetve beszállító szintű központi árucsoport stratégia operatív megvalósítása
  • KPI célok elérésében operatív közreműködés
  • Ártárgyalások lebonyolítása, beszállítói áremelések minimalizálása, kontrollja
  • In- és outsourcing, valamint relokációs projektek vezetése
  • Megtakarítási lehetőségek feltárása, bevezetése
  • Logisztikai, minőségügyi eszkalációk elsőfokú kezelése a beszállítók irányába
  • Árlisták, szerződések, beszállítói adatok SAP adminisztrációja
  • Elsőminta/prototípus/szerszám rendelések elkészítése, releváns riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év stratégiai beszerzési tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Tapasztalat ártárgyalások vezetésében
  • Projektmenedzsment készségek
  • Számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csoma
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér