Supply Chain Intern
Budapest vonzáskörzete

Szerezz releváns tapasztalatot már diákként! Hivatkozási szám WHC02623

Budapest vonzáskörzete Vissza Supply Chain Intern Szerezz releváns tapasztalatot már diákként! Hivatkozási szám WHC02623

Tovább a jelentkezéshez

Partnerünk magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. A világítástechnika minden területén szeretnének kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtanak ügyfeleik számára beltéri és kültéri világítás területén. Az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat terveznek.

Feladatok

  • Heti kereslet- és kínálattervezés
  • Beszerzési tervezés, beszerzési megrendelések kiadása, szállítmányok nyomonkövetése
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Analitika létrehozása Excelben
  • Rendszeres és ad-hoc elemzések biztosítása, adatgyűjtés, jelentésminőség ellenőrzése (készlet, előrejelzés, rendelkezésre állás, beszállítói kapacitások, szolgáltatás)

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Folyamatban lévő közgazdasági tanulmányok
  • Erős analitikus készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Heti min. 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Szuper csapat, multinacionális környzet
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő a személyes és szakmai élet egyensúlyához
  • Könnyen megközelíthető munkahely - Budapest, IV. kerület (irodai munkavégzés)
  • Br. 1259 Ft-os órabér
  • Hosszútávú diákmunka