Szakács
Körmend

Szakács

Szakács Munkalehetőség, Étkezéssel és szállással ! Ne habozz, jelentkezz ! Hivatkozási szám WHC011320
Szakács

Körmend Vissza Szakács Szakács Munkalehetőség, Étkezéssel és szállással ! Ne habozz, jelentkezz ! Hivatkozási szám WHC011320

Tovább a jelentkezéshez

Vas megye egyik közkedvelt és exkluzív Resort & Thermal parkja keresi Szakács Kollégáit.

Feladatok

  • Az ételek elkészítése a vezető séf utasításainak megfelelően
  • A munkaterület tisztán tartása, felügyelete
  • Az eszközök rendeltetésszerű használata, tisztán tartása
  • A munkafolyamat megszervezése

Elvárások

  • Szakács végzettség
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, erős munkabírás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Szállás /étkezés biztosítása
  • Pótlékok
  • Bejárás támogatás
  • Kedvezmények biztosítása a szállodában