Szakmunkák Dunavecsén !
Dunavecse

Munkalehetőség Kunszentmiklóson azonnali kezdéssel ! Jelentkezz még ma, önéletrajz feltöltésével ! Hivatkozási szám WHC012467

Dunavecse Vissza Szakmunkák Dunavecsén ! Munkalehetőség Kunszentmiklóson azonnali kezdéssel ! Jelentkezz még ma, önéletrajz feltöltésével ! Hivatkozási szám WHC012467

Kunszentmiklósi partnercégünkhöz keresünk szakmai végzettséggel rendelkező szakembereket 1 és 2 műszakos munkarendbe! Jelentkezzen fényképes Önéletrajzzal !

Feladatok

  • Komax gépkezelő : gépkezelő és összeszerelői feladatok ellátása az üzemben.
  • Villamosberendezés szerelő / összeszerelő: Elektromos szekrények összeszerelése, Alkatrészek összeállítása, szerelése kézi és levegős szerszámokkal
  • Villamosberendezés tesztelő/tesztoperátor: Közép-feszültségű kapcsolóberendezések funkcionális és villamos ellenőrzése
  • Huzalozó: Előkészített kábelek szekrénybe szerelése

Elvárások

  • Komax gépkezelő: Gépkezelői tapasztalat, szerelési tapasztalat, számítógépes ismeret,
  • Villamosberendezés szerelő / összeszerelő: műszerész, autószerelő, mechanikai műszerész végzettség vagy releváns szerelői tapasztalat ,műszaki rajzolvasás és felhasználói szintű számítógépes ismeret, jó problémamegoldó képesség, jó fizikum
  • Villamosberendezés tesztelő/tesztoprátor: Villanyszerelő végzettség vagy releváns tapasztalat, villanyszerelő, karbantartó műszerész területen szerzett tapasztalat
  • Huzalozó: Monotonitás tűrés, ülőmunka, varrónő vagy női szabó szakma előnyt jelent.

Mindegyik pozícióhoz önéletrajz küldése szükséges !

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafetéria már az ELSŐ naptól kezdve
  • Havi bónusz és év végi jutalom
  • Műszakpótlék
  • Munkaruha biztosítása
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Rácalmás, Dunaújváros, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Szabadszállás