Szalvétakeverő
Biatorbágy

Biztos munkahelyet keresel? Akkor itt a helyed! Hivatkozási szám WHC013042

Biatorbágy Vissza Szalvétakeverő Biztos munkahelyet keresel? Akkor itt a helyed! Hivatkozási szám WHC013042

Szalvétakeverő munkatársakat keresünk Biatorbágyra 1 műszakos munkarendben

Feladatok

  • Különböző grafikájú vagy színű szalvéták keverése vagy újra csomagolása a szükséges termékleírásoknak megfelelő arányban
  • A termék sérülésének vagy minőségi hiányosságainak azonosítása és jelentése
  • Szoros együttműködés a műszak többi részlegével
  • Biztosítani a munkaterület magas szintű tisztaságának fenntartását a műszak teljes időtartama alatt
  • Az egészségügyi és biztonsági szabályok betartása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • monotóniatűrés

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti pótlék
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás (30 Ft/km)
  • 1 műszakos munkarend 07:00-15:00