Szerszámkészítő
Kecskemét

Vonz az egyedi gyártás és a szakmai kihívás? Akkor ezt a munkakört Neked találták ki! Hivatkozási szám WHC012955

Kecskemét Vissza Szerszámkészítő Vonz az egyedi gyártás és a szakmai kihívás? Akkor ezt a munkakört Neked találták ki! Hivatkozási szám WHC012955

Nemzetközileg elismert hajtás- és rendszertechnikai gyártóvállalat csapatába Szerszámkészítő kollégát keresünk Kecskemétre, 2 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Fröccsöntő szerszámok gyártása
  • Munkadarabok rajz szerinti legyártása
  • Szerszámbetétek illesztése
  • Forgácsoló gépek kezelése

Elvárások

  • Szerszámkészítő vagy gépi forgácsoló végzettség és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Alapvető szerszámgyártási, számítógépes és méréstechnikai ismeret
  • Gyakorlat hagyományos-, és CNC forgácsológépek használatában
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Csapatban történő munkavégzés

Ajánlatunk

  • Motiváló bérezés + jelenléti bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Kecskemét kártyát, valamint igény esetén iskolakezdési támogatást biztosítunk leendő kollégánk gyermekeinek évkezdéséhez
  • Munkaruha és munkavédelmi cipő biztosítása
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Bejárás támogatása
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Bugac, Csépa, Helvécia, Jakabszállás, Kapásfalu, Katonatelep, Kerekdomb, Kistelek, Kunszentmárton, Lakitelek, Nagykőrös, Nyárlőrinc, Orgovány, Szelevény, Szentkirály, Tiszaalpár, Tiszabög, Tiszaföldvár, Tiszakécske, Tiszasas, Tiszaug
  • Hosszútávú munkalehetőség a vállalt saját állományában!