Szervíz/Karbantartó technikus
Klosterneuburg

Biztos munkahelyre vágysz? Jelentkezz hozzánk szervíz/karbantartó technikusnak! Hivatkozási szám WHC012981

Klosterneuburg Vissza Szervíz/Karbantartó technikus Biztos munkahelyre vágysz? Jelentkezz hozzánk szervíz/karbantartó technikusnak! Hivatkozási szám WHC012981

Szervíz/karbantartó technikusokat keresünk, mobilis munkavégzésre, ausztriai partnerünkhöz!

Feladatok

  • Rendszereink üzembehelyezése
  • Gépek karbantartása
  • Hiba- és üzemzavarelhárítás
  • Gépek elektromos és mechanikai javítása a megrendelő telephelyén
  • Visszajelzések, jelentések írása

Elvárások

  • Középszintű (B2) német nyelvismeret
  • Elvégzett műszaki képzés
  • Haidenhain irányítás ismerete előnyt jelent
  • Ismeri a hidraulikát, pneumatikát és elektromos rendszereket a szerszámgépeken
  • Tanulási hajlandóság és gyors szövegértés
  • Önálló és céltudatos munkavégzés
  • Erős ügyfél- és szolgáltatásorientáció
  • Teljesítmény- és minőségtudatosság
  • Megoldásorientált gondolkodás
  • Rugalmasság és csapatmunkára való képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Jó MS Office ismeret

  • Kiterjedt képzés és az Ön felelősségi körének intenzív megismerése
  • Változatos telephelyeken történő munkavégzés
  • Változatos munkakör, barátságos, kollegiális környezetben
  • Bruttó 3000 € fizetés + Tagesgeld
  • Céges autó és céges mobiltelefon