Szoftverfejlesztő
Budapest

Budapest III kerületében található energiaiparral foglalkozó partnerünk új munkatársat keres! Hivatkozási szám WHCSZ9406

Budapest Vissza Szoftverfejlesztő Budapest III kerületében található energiaiparral foglalkozó partnerünk új munkatársat keres! Hivatkozási szám WHCSZ9406

Feladatok

  • adatbázis (MS Azure SQL) rendszerek fejlesztése, üzemeltetése
  • MS Azure szolgáltatások fejlesztése, támogatása
  • API interface-ek, automatizált folyamatok fejlesztése Python programnyelven
  • kódok felülvizsgálatában való részvétel (code review)
  • adatbázis és user interface alkalmazásokhoz kapcsolódó szoftverek fejlesztése, illetve az elkészült szoftverek támogatása
  • előrejelző szoftverek fejlesztésében, üzemeltetésében való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Adatbázis rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű Python programozási nyelv ismeret
  • Haladó szintű MS Office és MS SQL ismeret
  • REST API fejlesztésében tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • 2-5 éves tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • Cafeteria, teljesítményfüggő bónusz
  • Biztonságos és korszerű munkakörülmények, hosszútávú munkalehetőség
  • Lendületes, együttműködő csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség