Takarító
Szeged

Takarító

NYUGDÍJAS munka - Takarító pozícióban! Hivatkozási szám WHC07862
Takarító

Szeged Vissza Takarító NYUGDÍJAS munka - Takarító pozícióban! Hivatkozási szám WHC07862

Köz-, és munkahelyi étkeztetéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk nyugdíjas munkavállalót takarító pozícióba.

Feladatok

  • Étterem, öltözők, raktár takarítása
  • Szociális helyiségek, folyosók takarítása
  • Higiéniai előírások betartása

Elvárások

  • Öregségi vagy korkedvezményes nyugdíjjáradékban való részesülés
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Takarításban szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • Bér: br. 1534 Ft/óra
  • Munkaidő: 06:00-10:00/14:00 (néha du-i munkakezdés)
  • Kellemes, barátságos munkahelyi légkör